Potreby na drevorezbu M-stein

Vyrábame široké spektrum tvarov a rozmerov rezbárskych dlát a nožov pre začínajúcich, aj profesionálnych umelcov. Zistite ako začať.

Ako si vyberať náradie?

Drevo bolo historicky najčastejšie opracovávaným materiálom, z ktorého sa vyrábali rôzne úžitkové predmety. Neskôr prichádzalo ich ozdobovanie a rôzne povrchové úpravy. Za drevorez považujeme výtvor z masívneho dreva, ktorý je opracovaný dlátami, rydlami, nožmi, alebo iným náradím do tvaru, formy tak, aby ním autor vyjadril požadovanú predstavu, priestor, alebo aby vytvoril úžitkový predmet.

Základný kameň našej produkcie. Ručne kované dláta, sekery a nástroje pre rezbárov, ktoré si našli cestu ku Vám vďaka širokému sortimentu, prvotriednej kvalite, a načúvaniu zákazníkom. Môžete si vybrať z viac než 500 rôznych nástrojov so širokou škálou použitia vždy dostupných na sklade. Nech je to rezbárstvo, tesárstvo, výroba bačovského náradia alebo tradičný ornament, s našimi nástrojmi máte vždy záruku kvality. Ak ste začiatočník, zvážte výber niektorej zo sád náradia.